wydarzenia rysunkowe malarskie arte valore warszawa

Wydarzenia artystyczne i plastyczne Arte Valore

Zobacz, jakie wydarzenia dla Ciebie i Twoich bliskich przygotowaliśmy. Dla młodszych i starszych uczestników. Zupełnych amatorów i profesjonalistów.

Dzień Otwarty 2022/23

3 i 4 września o 14.00 zapraszamy na bezpłatne lekcje próbne. Wiesz, w jaki sposób otrzymasz 150 zł w artykułach plastycznych? Kliknij tutaj.

Wine and Paint Warszawa

Wine and Paint, czyli Malowanie i Wino. Specjalnie dla osób, które na co dzień nie malują lub malują, ale chcą zrobić coś niecodziennego, organizujemy wydarzenia artystyczne połączone z degustacją win. Wydarzenia odbywają się regularnie w soboty o 18. W historycznych kredensach czekają na Was kieliszki i wino. Wine and Paint.

Wystawy artystów Warszawa

Arte Valore Art Gallery organizuje wystawy artystów. Przestrzeń galerii jest jednym z niewielu zachowanych, luksusowych mieszkań z oryginalnym, przedwojennym wystrojem. Znajdziemy tu oryginalne dębowe parkiety, oryginalną stolarkę drzwiową i okienną, XIX i XX wieczne meble w stylu empirowym, eklektycznym, art deco oraz meble modernistyczne. Całość uzupełniają secesyjne piece kaflowe, oraz wczesnomodernstyczne sztukaterie sufitowe. Zobacz nasz pomysł na Twoją wystawę.

Warszataty plastyczne Warszawa

Spotykamy się, żeby bez zobowiązań porysować czy pomalować – w zależności co kto lubi. Może być to architektura, mogą być pejzaże, mogą być portrety. Warsztaty plastyczne to zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania. Zupełnie na luzie.

Zajęcia plastyczne dla seniorów Warszawa

Zapraszamy na zajęcia plastyczne seniorów i osoby po 60. roku życia, do naszego pięknego lokalu przy ulicy Poznańskiej. Zajęcia powstały w celu pomocy osobom starszym w zachowaniu sprawności intelektualnej i manualnej oraz jako rozwój twórczy i wsparcie psychiczne. Zajęcia plastyczne odbywają się raz w tygodniu.

Półkolonie plastyczne Warszawa, Kraków, Gdańsk 2022

Dla najmłodszych artystów przygotowaliśmy spotkania w plenerze w formie wakacyjnych półkolonii plastycznych. Jest to okazja do zrobienia czegoś kreatywnego oraz poznania nowych kolegów i koleżanek. Podczas półkolonii odwiedzimy trzy niesamowite polskie miasta. Jedno z nich to średniowieczny klimat portowy, drugie wielkomiejski pęd, trzecie historyczne bogactwo dawnych czasów. Zobacz więcej tutaj.

Plenery malarskie i rysunkowe Warszawa, Kraków, Gdańsk 2022

Tego lata, a możliwe że do końca ciepłych, dni organizujemy plenerowe spotkania rysunkowo-malarskie w trzech miastach w Polsce. Plener to możliwość zaczęcia przygody malarskiej czy rysunkowej korzystając z piękna letniej pogody. Tematami plenerów będzie architektura, a przez cały cykl spotkań planujemy wykonać 30 prac rysunkowych i malarskich. Szczegóły pleneru malarskiego i rysunkowego.

Szukasz kursu artystycznego?

Znajdziesz go klikając w grafikę poniżej.