9 najważniejszych lekcji rysunku, które musisz umieć

Na początek, poniżej znajdziesz 9 pierwszych swoich lekcji. Wytłumaczenie znajdziesz na naszym kanale na youtube, albo dowiesz się na naszych zajęciach, zarówno on-line jak i w pracowni. Jedyne co potrzebujesz, to czas i chęci! 

Po prostu zacznij

To tylko niewielki wycinek naszych lekcji rysunku. Więcej prac zobaczysz obserwując nas na Instagramie i Facebooku.

Jeśli już teraz chcesz zacząć przygotowywać się na studia lub rysować hobbistycznie – po prostu zacznij rysować. A jeśli samodzielna praca okaże się zbyt trudna albo będzie Ci brakowało motywacji czy dyscypliny możesz przyjść do nas na kurs stacjonarney.

Kursy stacjonarne

Kursy prowadzimy w centrum Warszawy w tygodniu i weekendy. W weekendy kurs regularny, w tygodniu dodatkowe bezpłatne zajęcia. Dobry pomysł dla osób, którym trudno się zmotywować i chcą poczuć opiekę na etapie nauki. Indywidualne podejście i wygodne grupy. Jeśli chciałbyś czas tylko dla Ciebie, prowadzimy też kursy indywidualne.

Jeśli nie chcesz dojeżdżać na zajęcia, możesz zastanowić się nad kursem online, który właśnie przygotowujemy.

Kursy online

Wiosną 2023 roku w naszej ofercie pojawił się kurs online. Rysunek, malarstwo, przygotowanie na architekturę oraz asp. Będzie to utrwalenie zajęć stacjonarnych w wygodnej formie zdalnej. Bieżące postępy podamy w social mediach @arte.valore.art.school