Kursy rysunku i malarstwa w Arte Valore

Poniżej znajdziesz ofertę naszych kursów stacjonarnych w Warszawie. Prowadzimy skuteczne przygotowanie na architekturę, na ASP oraz inne uczelnie kreatywne poparte wieloletnim doświadczeniu w nauczaniu. Czy wiesz, że 80% naszych uczniów zdaje za pierwszym razem na studia w Polsce? Czy przygotowujemy również za granicę? Tak! Przygotowujemy na studia w całej Europie, do USA, Kanady oraz do wybranych krajów azjatyckich. Jak to robimy? Po prostu wkładamy 110% zaangażowania i wysiłku w to co robimy. Bo robimy to co lubimy i robimy to z pasją. Każdego dnia. Zapoznaj się z ofertą naszych kursów klikając w dowolny kurs poniżej. Jeśli chcesz wiedzieć o którymś więcej – po prostu napisz.

Kursy rysunku i malarstwa

 • kursy w Warszawie i ONLINE
 • dzieci młodzież dorośli
 • przygotowanie na studia
 • indywidualne podejście do każdego
 • grupy do 8 osób – mamy jeszcze kilka miejsc w grupach
 • po polsku i po angielsku
 • wszystkie materiały w cenie

Jaki kurs wybrać?

To zależy od tego co lubisz. Jeśli bardziej lubisz perspektywę, budynki i myślisz o studiach na Politechnice lub uczelniach prywatnych to odpowiedni będzie kurs Architektura. Jeśli bardziej pociąga Cię człowiek i artystyczna ekspresja Twojego wnętrza to idealny będzie kurs na ASP. Jeśli chcesz rysować i malować just for fun, to zobacz kurs Hobby.

Dlaczego Arte Valore?

W Arte Valore przygotujemy Cię na kierunki kreatywne, na których wymagana jest teczka prac (portfolio) lub egzamin wstępny. Taka forma rekrutacji obowiązuje na Architekturze na Politechnikach oraz ASP. W Polsce i na uczelniach granicą. 

Przygotujemy Cię skutecznie na Architekturę, Architekturę Wnętrz, Wzornictwo, Grafikę, Architekturę Krajobrazu, Rzeźbę, Scenografię, Konserwację, Malarstwo, Sztukę Nowych Mediów, Rysunek, Projektowanie Przestrzeni Kulturowych, Ceramikę, Animację, Biżuterię, Badania Artystyczne i inne. 

Po prostu wpadnij do nas na lekcję próbną, a zobaczysz, jak dużo się nauczysz 🙂

Czy wiesz, że co roku zajmujemy wysokie miejsca w rekrutacji na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej oraz na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie? 

W 2022 roku zajęliśmy 1. miejsce na Architekturę w Warszawie, pomagając wybrać Bartłomiejowi Wójcikowi prace do zwycięskiej teczki. 

W 2023 roku zajęliśmy drugie miejsce na wnętrza na ASP w Warszawie, skutecznie przygotowując Karolinę Kozieradzką do egzaminów i wspólnie budując jej portoflio.

Ile kosztuje stacjonarny kurs rysunku w Arte Valore?

warszawa przed wojną nowy świat foksal chmielna

indywidualne

120PLN / 1h
 • kupując 10 h - 90 zł/h
 • ustalasz ilość godzin
 • wybierasz termin zajęć
 • czas tylko dla Ciebie
 • pełna elastyczność

rok

3200PLN / 108h
 • 36 lekcji
 • grupa do 8 osób
 • indywidualne korekty
 • lekcje w soboty i niedziele
 • lekcje bezpłatne wt-śr-czw
 • 3 raty po 1066 zł
 • oszczędzasz 400 PLN

Jaka jest opinia naszych klientów??

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Ignaś Zasadni
Ignaś Zasadni
2021-12-15
Filip jest bardzo otwartym człowiekiem, do każdego podchodzi w indywidualnie. Potrafi w zrozumiały sposób przekazać niezbędną wiedzę i jednocześnie zachęcić do rozwijania swoich pasji. Gorąco polecam.
Michał Gaw.
Michał Gaw.
2021-07-25
Na zajęcia do Filipa trafiłem nieprzypadkowo. Atmosfera jest luźniejsza niż gdziekolwiek, a nauczanie jest na naprawdę wysokim poziomie!!! Świetne miejsce, aby dobrze spędzić czas i sporo się nauczyć. Z zajęć zawsze wychodzę przesiąknięty optymizmem i zapałem do pracy. Najlepsza szkoła rysunku w Polsce!
Paweł Matusik
Paweł Matusik
2020-12-01
Na zajęciach jest bardzo sympatyczna atmosfera dla osób w każdym wieku a Filip jest w stanie dobrze nauczać w szerokim zakresie mediów i tematów. Bardzo polecam:)))
Ola Chlabicz
Ola Chlabicz
2020-12-01
Jak najbardziej polecam zajęcia pod okiem pana Filipa, profesjonalne podejście do nauczania a zarazem można spędzić czas w super towarzystwie 🙂
Krystian Kubat
Krystian Kubat
2020-08-30
Na zajęciach w krótkim czasie nauczyłem się bardzo dużo. Filip jest niezwykle utalentowany, zna wiele technik, którymi potrafi zainteresować osobę, która wcześniej się nimi nie posługiwała. Zajęcia są doskonale dopasowane do zdolności i potrzeb ucznia. Ponadto praca z Filipem przebiega w tak miłej atmosferze, że zajęcia z nim to przyjemność 🙂 polecam!
Marta Warońska
Marta Warońska
2020-08-19
Na każdych zajęciach panuje przyjemna, luźna atmosfera. Filip chętnie służy radą, do każdego podchodzi indywidualnie. Jest otwarty na pomysły/propozycje co do tematyki zajęć. To cierpliwy nauczyciel oraz artysta pełen pasji, który czerpie przyjemność z tego co robi. Jestem zadowolona - widzę wyraźne postępy w swoich pracach. Polecam to miejsce każdemu, kto chce nauczyć się rysować. 🙂
Magdalena Wójcicka
Magdalena Wójcicka
2020-08-19
Zajęcia z rysunku w bardzo przyjaznym i luźnym klimacie, Filip nauczy rysować bryły przestrzenne nawet najbardziej opornych 😉 Polecam!
J S
J S
2020-03-03
Do Filipa trafiłem mając za sobą 3 inne szkoły rysunku, które nie spełniły moich oczekiwań.... Pracujemy razem na lekcjach indywidualnych, które nie są prowadzone według sztywnego programu dla przeciętnego kursanta. Od samego początku naszej pracy Filip był otwarty na propozycje z mojej strony i traktował je poważnie. Tok naszych lekcji jest przez niego na bieżąco personalizowany z uwzględnieniem moich oczekiwań. Filip to człowiek z pasją. Pięknie rysuje, jest utalentowanym akwarelistą. Chętnie dzieli się swoim zamiłowaniem. Przekazuje wiedzę w zakresie rysunku i geometrii cierpliwie, w prosty i klarowny sposób dzieląc się całą swoją wiedzą. Nasze lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze motywującej do pracy. Można zawsze liczyć na jego wsparcie w poszukiwaniu właściwych pomysłów i odpowiedzi. Szczerze polecam zajęcia z nim każdemu, kto chce nauczyć się rysować, a także potrzebuje indywidualnego spojrzenia na jego własny indywidualny przypadek, a także dużego zaangażowania ze strony Nauczyciela.
Zuzanna Tymińska
Zuzanna Tymińska
2020-02-04
Polecam te zajęcia osobom, które chcą uczyć się rysunku w efektywny i niekonwencjonalny sposób, trenując swoje słabe strony kreatywnymi ćwiczeniami w fajnej atmosferze!! Zajęcia z Filipem otwierają głowę i budują pozytywne nastawienie! bardzo, bardzo lubię 🙂

Jak nas znaleźć?

Nasza szkoła rysunku, malarstwa i galeria mieście się w zabytkowej kamienicy w samym centrum Warszawy. Jesteśmy przy tętniącej życiem i smacznymi knajpkami ulicy Poznańskiej, tuż obok hotelu Polonia Palace. Dojedziesz wygodnie z każdego miejsca w Warszawie i poza miastem.

Pod kamienicą znajdziesz miejsca parkingowe. Z metra, tramwaju lub autobusu dojdziesz do nas w 3 minuty. W 5 minut dotrzesz na dworzec Warszawa Śródmieście, a w 8 minut na Dworzec Centralny. Wszędzie blisko.

 
Dotlenić się można blisko szkoły na zielonym skwerze przed budynkiem Uffizio Primo. Urokliwa i bezpieczna okolica.