Kursy rysunkowe i malarskie w Arte Valore

w Arte Valore przygotujemy Cię na kierunki kreatywne na których wymagana jest teczka prac (portfolio) lub egzamin wstępny. Taka forma rekrutacji obowiązuje na Architekturze na Politechnikach oraz ASP. W Polsce i na uczelniach granicą. Przygotujemy Cię skutecznie na Architekturę, Wnętrza, Wzornictwo, Grafikę, Krajobraz, Rzeźbę, Scenografię, Krajobraz, Konserwację, Malarstwo, Sztukę Mediów, Rysunek, Projektowanie Przestrzeni Kulturowych, Ceramikę, Animację, Biżuterię, Badania Artystyczne i inne.

Czy wiesz, że w 2022 roku zajęliśmy #1 miejsce w rekrutacji na Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej?


A rok później, w 2023 zajęliśmy drugie miejsce na wnętrza na ASP w Warszawie.

Jakie są płatności za zajęcia?

indywidualne

90PLN / 1h
 • Pojedyncze zajęcia
 • Ustalasz ilość godzin
 • Wybierasz termin zajęć
 • Czas tylko dla Ciebie
 • Pełna elastyczność

rok

2900PLN / 108h
 • 36 zajęć
 • grupa do 8 osób
 • indywidualne korekty
 • zajęcia bezpłatne pon - czw
 • zajęcia w soboty i niedziele
 • 3 raty po 969 zł
 • oszczędzasz 400 PLN

Co sądzą o nas nasi klienci?

Doskonała
Na podstawie 10 opinii
Ignaś Zasadni
Ignaś Zasadni
2021-12-15
Filip jest bardzo otwartym człowiekiem, do każdego podchodzi w indywidualnie. Potrafi w zrozumiały sposób przekazać niezbędną wiedzę i jednocześnie zachęcić do rozwijania swoich pasji. Gorąco polecam.
Michał Gaw.
Michał Gaw.
2021-07-25
Na zajęcia do Filipa trafiłem nieprzypadkowo. Atmosfera jest luźniejsza niż gdziekolwiek, a nauczanie jest na naprawdę wysokim poziomie!!! Świetne miejsce, aby dobrze spędzić czas i sporo się nauczyć. Z zajęć zawsze wychodzę przesiąknięty optymizmem i zapałem do pracy. Najlepsza szkoła rysunku w Polsce!
Paweł Matusik
Paweł Matusik
2020-12-01
Na zajęciach jest bardzo sympatyczna atmosfera dla osób w każdym wieku a Filip jest w stanie dobrze nauczać w szerokim zakresie mediów i tematów. Bardzo polecam:)))
Ola Chlabicz
Ola Chlabicz
2020-12-01
Jak najbardziej polecam zajęcia pod okiem pana Filipa, profesjonalne podejście do nauczania a zarazem można spędzić czas w super towarzystwie 🙂
Krystian Kubat
Krystian Kubat
2020-08-30
Na zajęciach w krótkim czasie nauczyłem się bardzo dużo. Filip jest niezwykle utalentowany, zna wiele technik, którymi potrafi zainteresować osobę, która wcześniej się nimi nie posługiwała. Zajęcia są doskonale dopasowane do zdolności i potrzeb ucznia. Ponadto praca z Filipem przebiega w tak miłej atmosferze, że zajęcia z nim to przyjemność 🙂 polecam!
Marta Warońska
Marta Warońska
2020-08-19
Na każdych zajęciach panuje przyjemna, luźna atmosfera. Filip chętnie służy radą, do każdego podchodzi indywidualnie. Jest otwarty na pomysły/propozycje co do tematyki zajęć. To cierpliwy nauczyciel oraz artysta pełen pasji, który czerpie przyjemność z tego co robi. Jestem zadowolona - widzę wyraźne postępy w swoich pracach. Polecam to miejsce każdemu, kto chce nauczyć się rysować. 🙂
Magdalena Wójcicka
Magdalena Wójcicka
2020-08-19
Zajęcia z rysunku w bardzo przyjaznym i luźnym klimacie, Filip nauczy rysować bryły przestrzenne nawet najbardziej opornych 😉 Polecam!
J S
J S
2020-03-03
Do Filipa trafiłem mając za sobą 3 inne szkoły rysunku, które nie spełniły moich oczekiwań.... Pracujemy razem na lekcjach indywidualnych, które nie są prowadzone według sztywnego programu dla przeciętnego kursanta. Od samego początku naszej pracy Filip był otwarty na propozycje z mojej strony i traktował je poważnie. Tok naszych lekcji jest przez niego na bieżąco personalizowany z uwzględnieniem moich oczekiwań. Filip to człowiek z pasją. Pięknie rysuje, jest utalentowanym akwarelistą. Chętnie dzieli się swoim zamiłowaniem. Przekazuje wiedzę w zakresie rysunku i geometrii cierpliwie, w prosty i klarowny sposób dzieląc się całą swoją wiedzą. Nasze lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze motywującej do pracy. Można zawsze liczyć na jego wsparcie w poszukiwaniu właściwych pomysłów i odpowiedzi. Szczerze polecam zajęcia z nim każdemu, kto chce nauczyć się rysować, a także potrzebuje indywidualnego spojrzenia na jego własny indywidualny przypadek, a także dużego zaangażowania ze strony Nauczyciela.
Zuzanna Tymińska
Zuzanna Tymińska
2020-02-04
Polecam te zajęcia osobom, które chcą uczyć się rysunku w efektywny i niekonwencjonalny sposób, trenując swoje słabe strony kreatywnymi ćwiczeniami w fajnej atmosferze!! Zajęcia z Filipem otwierają głowę i budują pozytywne nastawienie! bardzo, bardzo lubię 🙂

Czy zastanawiałeś się jakie są korzyści z rysowania i malowania?

Jak nas znaleźć?

Nasza szkoła rysunku jest w samym centrum Warszawy przy tętniącej życiem i fancy knajpkami ulicy Poznańskiej, tuż obok hotelu Polonia Palace. Dogodny dojazd z każdego i do każdego miejsca. Miejsca parkingowe pod budynkiem lub 3 minuty od metra, tramwaju lub autobusu. W 5 minut dotrzesz na dworzec Warszawa Śródmieście, a w 8 minut na Dworzec Centralny.
Dotlenić się można blisko szkoły na zielonym skwerze przed budynkiem Uffizio Primo. Urokliwa i bezpieczna okolica.